Kategorie
Najnowsze
Popularne

Nowy, świetny sposób synonimizacji treści! (SEO Fun)

Jednym z największych wyzwań dla branży SEO jest konieczność dostarczania dużej dużych ilości unikalnych treści. Wielu z nas idąc na łatwiznę, przygotowuje tzw. teksty synonimiczne, które można wykorzystać do wygenerowania wielu – z pozoru unikalnych – artykułów. Wiemy jednak, że przygotowanie naprawdę dobrego zsynonimizowanego tekstu nie jest proste, szczególnie biorąc pod uwagę, że Google coraz lepiej radzi sobie z rozpoznawaniem takich wybiegów.

Wczoraj trafiłem na ciekawy skrypt, którego efekty działania możecie zobaczyć poniżej. Jednym kliknięciem możecie wygenerować nowy tekst z już istniejącego! Skrypt jest prosty – w losowe miejsca tekstu wstawia jedno, najpopularniejsze w Polsce, słowo. I co najciekawsze mimo, iż o miejscu wstawienia tego wyrazu decyduje funkcja random, musicie przyznać, że tekst wygląda naprawdę naturalnie, prawda?

Źródło: http://blog.seo-profi.pl/ altered by http://kurwa.keraj.net/

Źródło: http://blog.seo-profi.pl/ altered by http://kurwa.keraj.net/

Działanie skryptu możecie testować tutaj. Zapraszam do dzielenia się swoimi wygenerowanymi, unikalnymi tekstami w komentarzach :)

 • http://dboho.pl/ Dawid Boho

  hahahahaha :)

 • http://tatawdomu.pl/ Tomek Wydra

  A co Sebastian na to ? :)

 • Twistet Rob

  Od razu bardziej gangsterski wpis się robi :)

 • arve_lek

  Uśmiałem się :)

 • Zbyszek

  Komentarze po przegranym meczu, a i nagłówek z informacją o zawieszeniu Balotelliego, całkiem ku**a fajne ;-)

 • Wiktor

  Ubawiło mnie to po pachy :-)Wrzuciłbym cały artykuł, ale wybrałem to co mnie najbardziej rozbawiło i przesądziło o niewykorzystaniu kurwa promocji :-)

SHARES