Kategorie
Najnowsze
Popularne

SEOcamp #2 w Łodzi

seoCampJuż 6 marca 2013 roku odbędzie się długo oczekiwana impreza z cylku SEOcamp. W Łodzi, przy ul.Piłsudskiego 135 w Bajkonurze spotkają się pasjonaci SEO i ogólnie pojętej reklamy internetowej.

Spotkanie poprowadzi Tomek Sobiesiak, ja będę jednym z prelegentów i poopowiadam o SEO PR w aspekcie zarówno dbania o wizerunek swojej marki jak i wykorzystania SEO PR w strategii link buildingu. Będą też goście spoza Łodzi. Karol Dziedzic przedstawi prezentację na temat relacyjnego link buildingu i narzędzi, które można w tym celu wykorzystać. Pojawi się również Radek Kubera, który będzie mówił na temat copywritingu w SEO.

Event ma na celu integrację osób zajmujących się branżą SEO, ale również szerzenie wiedzy na temat pozycjonowania wśród osób zainteresowanych zagadnieniami promocji w internecie. Dla tego też zapraszamy osoby odpowiedzialne za reklamę swoich stron i firm, gdyż będzie to świetna okazja do zadania pytań specjalistom zajmujących się SEO na co dzień.

Spotkanie będzie miało luźny, choć uporządkowany charakter. Po zaplanowanych prezentacjach odbędzie się mniej oficjalne afterparty, w czasie którego będzie okazja do zawarcia nowych, z pewnością ciekawych znajomości oraz wymiany poglądów przy piwku ;)

Zapraszam do darmowej rejestracji na http://www.seocamp.evenea.pl/ oraz zapisywania się do wydarzeń na facebooku oraz Google+.

SHARES