Kategorie
Najnowsze
Popularne

Zmieniłem zdjęcie profilowe ministry Joanny Muchy na facebooku!

Tak, udało mi się zmienić zdjęcie profilowe minister (czy właściwie ministry) Joanny Muchy na facebooku. No, może nie do końca sam dokonałem zmiany, ale miałem w niej udział.

Pani minister posiada stronę na facebooku prowadzoną przez jej biuro poselskie. Subskrybuję tę stronę, podobnie jak stronę Junior Brand Manager. Od pewnego czasu, za każdym razem kiedy Pani Minister wrzucała jakąś informację, myślałem w pierwszej chwili, że to JBM. Czemu? Wszystko dzięki zdjęciu profilowemu na którym Pani Minister wyglądała bardzo podobnie do najbardziej znanej brand manager w Polsce.

W poniedziałek wrzuciłem na facebooku posta, w którym podlinkowałem zarówno stronę Joanny Muchy jaki JBM:

Wpis na facebooku

Przez chwilę nawet pomyślałem, że być może biuro poselskie jakoś zareaguje, ale następnego dnia straciłem nadzieję. Tymczasem wszedłem dziś na fb, patrzę, a tu Joanna Mucha wrzuca informację na temat konkursu na pracę dyplomową. No cóż, informacja jak informacja, ale jak wygląda profilowe fotka Pani Minister?

Nowe zdjęcie pojawiło się chyba dzisiaj, przyjmuję więc z dużym prawdopodobieństwem, że zmiana nastąpiła na skutek mojej subtelnej uwagi;)  Swoją drogą, nowe zdjęcie też wygląda troszkę dziwnie…

SHARES