?>

Filmowanie z drona

Zdjęcie drogi w lesie z Drona

Filmy z drona mogą być doskonałym uzupełnieniem prezentacji ofertowej czy pamiątką z plenerowej imprezy rodzinnej. W ofercie filmowanie z drona na terenie Łodzi, okolic i całej Polski.

Chcesz poznać ofertę? Zapraszam -> KONTAKT.

Przykładowe zastosowanie filmów z drona:

  • Filmy prezentujące inwestycje mieszkaniowe (deweloperskie), pozwalają pokazać budynek z niespotykanej perspektywy czy „zasymulować” widok z okna na wysokim piętrze, nawet gdy budynek jeszcze nie istnieje.
  • Filmy promujące obiekty hotelowe czy wypoczynkowe – nagranie z drona może być wspaniałą wizytówką dla hotelu SPA czy centrum konferencyjnego, pokazując nie tylko cały obiekt ale i piękno jego otoczenia.
  • Filmy z imprez rodzinnych – mogą być doskonałym uzupełnieniem filmu z plenerowego ślubu czy wesela i stanowić nie lada pamiątkę
Film z drona – Łódź podczas epidemii koronawirusa w marcu 2020. Zdjęcia zrealizowane 2 dni po wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii w Polsce, pokazują puste ulice jednego z największych polskich miast.

Film z drona zrealizowany dla developera MEREM ukazujący inwestycję mieszkaniową Ilumino w Łodzi:

Film z drona, zalew Jeziorsko, województwo łódzkie, ok. 60km od Łodzi.

Filmy z drona Łódź (i okolice Łodzi)

Z uwagi brak istotnych kosztów dojazdu, oferuję filmowanie z drona w Łodzi i okolicach w wyjątkowo preferencyjnych cenach. Jeżeli odpowiadasz za promocję inwestycji mieszkaniowej lub komercyjnej na terenie Łodzi lub okolic, zapraszam do kontaktu.

Jeżeli planujesz ślub lub wesele plenerowe w Łodzi lub okolicach, zapytaj o ofertę na nagranie filmu z drona, który pokaże piękno ceremonii z niespotykanej perspektywy, pozwoli nadać całemu filmowi kinowy charakter.

Zapytaj ofertę również, jeżeli Łódź to miejsce w którym sprzedajesz nieruchomość na rynku wtórnym. Przygotuję nagranie prezentujące dom czy działkę z niecodziennej perspektywy, dzięki czemu Twoje ogłoszenie będzie się wyróżniało z setek innych.

Plaża Cofete, Fuerteventura, film z drona.

Poza filmowaniem z drona oferuję również zdjęcia z drona. Dobrym pomysłem jest połączenie jednej i drugiej usługi, dzięki czemu można zredukować koszty produkcji materiałów z powietrza.

Zapraszam do KONTAKTU.