?>

Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona Łódź

Fotografia z użyciem drona otwiera zupełnie nowe możliwości pokazania wielu miejsc czy wydarzeń. Przykładem wykorzystania zdjęć z drona mogą być:

  • Zdjęcia inwestycji deweloperskich, nieruchomości, pokazujące zarówno sam obiekt jak i jego okolicę czy pozwalające na … ukazaniu widoku z okna budynku, który jeszcze nie istnieje:) Jest to doskonała forma wizualizacji dla potencjalnego nabywcy lokalu.
  • Zdjęcia z imprez masowych – zdjęcia z drona pozwalają na pokazanie w pełnej krasie takich wydarzeń jak koncerty, biegi uliczne, zgromadzenia.
  • Zdjęcia z plenerowych imprez okolicznościowych – fotografia z wykorzystaniem drona będzie niezapomnianą pamiątką ze ślubu, chrzcin czy innej imprezy organizowanej na świeżym powietrzu.
Monopolis - zdjęcie z drona
Monopolis – zdjęcie z drona

Oferuję wykonanie zdjęć z drona we wspomnianych wyżej celach jak również w innych, uzgodnionych ze zleceniodawcą.

Prześlij zapytanie >> KONTAKT

Zdjęcia z drona Łódź

Zdjęcie z drona w Łodzi, nocą
Zdjęcie z drona nocnej Łodzi. Łódź, ul. Piotrkowska.

Działam przede wszystkim na terenie Łodzi i okolic, możliwe są jednak również realizacje w innych lokalizacjach. Za każdym razem oferta przygotowywana jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb dla danego zlecenia.

Zdjęcia na terenie Łodzi można wykonywać w odległości minimum 1 km od granic lotniska – w przypadku miejsc położonych w bliższej odległości od lotniska w Łodzi, wykonywanie zdjęć z drona nie będzie możliwe.

Przystanek autobusowy w centrum Łodzi, tzw. "Stajnia jednorożców". Zdjęcie z użyciem drona
Przystanek autobusowy w centrum Łodzi, tzw. „Stajnia jednorożców”. Zdjęcie z użyciem drona. Łódź, ul. Mickiewicza.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana poznaniem oferty, zapraszam do kontaktu.

Dla kogo zdjęcia z drona?

Zdjęcia z użyciem drona mogą wzbogacić niejedną stronę internetową czy prezentację. Bardzo popularne jest wykorzystywanie fotografii powietrznej w promowaniu inwestycji deweloperskich, szczególnie mieszkaniowych. Fotografie wykonane z drona pozwalają spojrzeć na cały budynek z nowej perspektywy, czy pokazać w pełnej krasie okolicę.

Zdjęcia z drona mogą również stanowić niezapomnianą pamiątkę z wszelkich imprez okolicznościowych, które odbywają się na świeżym powietrzu. Coraz częściej taki typ fotografii uzupełnia w doskonały sposób „standardowy” reportaż fotograficzny z imprezy, pokazując trochę szerzej cały jej kontekst.

Przykładowe fotografie z drona mojego autorstwa:

Dworzec Łódź Fabryczna z drona
Dworzec Łódź Fabryczna z drona
Łódź Fabryczna z drona
Łódź Fabryczna z drona
Centrum biurowo-handlowo-usługowe Monopolis w Łodzi - zdjęcie z drona.
Centrum biurowo-handlowo-usługowe Monopolis w Łodzi – zdjęcie z drona.
Centrum biurowo-handlowo-usługowe Monopolis w Łodzi - nocne zdjęcie z drona.
Centrum biurowo-handlowo-usługowe Monopolis w Łodzi – nocne zdjęcie z drona.
Zdjęcie z drona krętej drogi w lesie.
Zdjęcie z drona krętej drogi w lesie.

Zdjęcie zamku Carcassonne wykonane z użyciem drona.
Zdjęcie zamku Carcassonne wykonane z użyciem drona.
Zdjęcie zachodu słońca z drona.
Zdjęcie zachodu słońca z drona.

Dla zleceń na terenie Łodzi i okolic bardzo preferencyjne stawki (brak istotnych kosztów dojazdu na miejsce zlecenia. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zdjęciami z drona w Łodzi i okolicach, napisz śmiało aby poznać ofertę >> KONTAKT.

Łódź, zdjęcie z drona.
Łódź, zdjęcie z drona.
Zdjęcie z drona - Łódź, zachód słońca.
Zdjęcie z drona – Łódź, zachód słońca.
Tramwaj w Łodzi
Tramwaj w Łodzi

W ofercie również filmowanie z drona w Łodzi i okolicach. Warto rozważyć połączenie jednej i drugiej usługi, dzięki czemu można zoptymalizować koszty.

W wolnej chwili zapraszam Cię do przejrzenia prowadzonego przeze mnie bloga podróżniczego, w ramach którego opisuję swoje wycieczki w bliższe i dalsze zakamarki świata. W wielu relacjach wykorzystuję możliwości jakie daje fotografia dronem, aby oddać jak najlepiej klimat zwiedzanych miejsc i pokazać je z niecodziennej perspektywy.

Kościół w Łodzi, zdjęcie nocne z drona.