Zdjęcia nieruchomości z drona

Zdjęcie nieruchomości z drona - Łódź

Fotografia z drona otwiera zupełnie nowe możliwości prezentacji nieruchomości potencjalnym nabywcom. Pozwala zobaczyć budynek z nietypowej perspektywy a także zobrazować jego bliższą i dalszą okolicę.

Zdjęcia z drona znajdą swoje zastosowanie w szczególności:

  • W przypadku inwestycji deweloperskich (np. nowe apartamentowce, bloki, osiedla domków jednorodzinnych czy domów szeregowych)
  • W przypadku sprzedaży nieruchomości, szczególnie domu lub działki
  • W przypadku chęci wynajmu domu/działki
  • Dla deweloperów budujących obiekty komercyjne, takie jak biurowce, centra handlowe, hale produkcyjne.

Zdjęcia z drona będą doskonałym uzupełnieniem prezentacji nieruchomości i pozwolą w bardziej atrakcyjny sposób przedstawić ją potencjalnym nabywcom czy najemcom. Fotografia z drona pozwala na realizację sesji, które dotychczas były albo niemożliwe albo bardzo kosztowne.

Wyślij zapytanie -> KONTAKT.

Łódź - zdjęcie z drona
Łódź – zdjęcie z drona

Zdjęcia nieruchomości Łódź

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia nieruchomości z drona na terenie Łodzi i okolic. Możliwe również realizacje w innych miastach na terenie całej Polski. W przypadku sesji na terenie Łodzi, bardzo preferencyjne stawki!

Przystanek w centrum Łodzi.
Przystanek w centrum Łodzi.

Zdjęcia inwestycji deweloperskich z drona

Zdjęcia z drona dla inwestycji deweloperskich (nowe apartamentowce, osiedla, bloki mieszkaniowe) wykonujemy najnowocześniejszym sprzętem, głównie marki DJI. W trakcie sesji powstaje zwykle ok. 80-120 zdjęć, z czego Klient wybiera 20-30 do finalnej obróbki. Na życzenie możemy również udostępnić wszystkie zdjęcia z wykonanej sesji.

Wyślij zapytanie -> KONTAKT.