Kategorie
Najnowsze
Popularne

Festiwal SEO 2014

Rok temu miałem wielką przyjemność wystąpić na pierwszym Festiwalu SEO w Katowicach. Byłem pod sporym wrażeniem liczby uczestników – w sporym lokalu na prawdę nie łatwo było o wolne miejsca. Do tego duża lista prelegentów oraz świetny after spowodowały, że cały czas bardzo miło wspominam tę imprezę.

Tym bardziej żałuję, że w tym roku nie będę się mógł w Katowicach pojawić (będę w tym czasie za granicą). Niemniej, zachęcam gorąco wszystkich zainteresowanych tematyką SEO do uczestnictwa w Festiwalu. Lista występujących w tym roku jest na prawdę imponująca. Nie licząc płatnych konferencji, jest to niewątpliwie najlepszy line-up jaki możecie spotkać na tego typu imprezie:

Wszystkie wystąpienia zapowiadają się ciekawie, pozwolę sobie jednak wyróżnić trzech prelegentów. Są to osoby, które na co dzień zajmują się SEO poza granicami Polski: Bartosz Góralewicz, Konstantin Kanin i Łukasz Żelezny. Jestem pewien, że ich wystąpienia będą świeżym powiewem w naszej polskiej #takiejbranży :) Mam nadzieję, że chłopaki staną na wysokości zadania, i pokażą jak się to robi w USA, UK i ZS…, tfu, RU :)

Miejsce: Katowice, Oko Miasta

Data: 30 maja 2014,  17:00

Wstęp wolny!

Więcej informacji: http://www.silesiasem.pl/festiwal-seo-2014-katowice

SHARES